Arama Sonuçları

"" için bulunan 635 sonuç

Blog Yazıları (84)

 • BACK TO NATURE

  Son dönemde popüler olan doğaya dönüş akımı Nocturne tasarımlarına da yansıyarak Nocturne'nün Back To Nature Kreasyonuna ilham olmuştur. Back to Noturne kreasyonu doğanın renklerini ve naifliğini yansıtan tasarımlar içermektedir. Nocturne Back to nature koleksıyonunu "Mixli kumaşlar stilinize nefes alan parçaları katarken, doğal olanın enerjisi ile birleşiyor. Gökyüzünün mavi tonları, güneşin sıcaklığı, dalgaların serin esintisini size hissettiren parçalar ile hem rahat bir gün geçirecek hem de lüks detaylar ile tarzınızı yansıtacaksınız" olarak açıklamaktadır. Doğanın kusursuz mavisini, yeşilini, bej tonlarını içeren kreasyonda elbise, ceket, şort, bluz ve stil sahibi kadınların ihtiyaç duyacakları her ürün bulunmaktadır. Sade tasarımları hem iş hayatı hem de sokak giyimlerini aynı tasarımda bir araya getirmekle kalmayıp, doğru ürün algısını yaygınlaştırmaktadır. Hem spor hem de klasik tasarım sevenlerin ortak noktası Nocturne'nün back to nature her kadının sahip olduğu estetik ve zerafeti tasarımlarında doğal olarak içermektedir.

 • NOCTURNE HOME DYNAMIC

  Nocturne, stilinde spor detaylara yer verenler için yepyeni bir kreasyon hazırladı. Home Dynamıc adını verdiği bu kreasyondaki her parçada güneşin sıcaklığını yansıtan Nocturne Home Dynamıc kreasyonunu "Turuncu enerjisinin hakinin gücü ile birleştiği ve güneşin özlediğimiz sıcaklığındaki sarısı ile bu koleksiyon, mesajları ile ruhunuza iyi gelecek. Spor detaylara eklenen kaliteli kumaşlar, casual ayrıntılar beraberinde stilinizi konfor ile uyumlarken sizi en şık ev rahatlığına ulaştıracak" şeklinde açıklamaktadır. Home dynamic kreasyonunda yer alan ürünler tasarımları ve renklerden doğan enerjiyi tercih edenlere doğal olarak yansıtmaktadır. Sezonun en trend parçalarından olan crop toplar turuncunun sıcaklığını, samimiyetin rahatlığını yansıtırken, crop top sweatshirtler crop top sevenlere bambaşka seçenekler sunmaktadır. Elbise sevenlerin tarzını yansıtan tasarımlar, yazın rahatlığının göstergesi şortlar, yaz için ihtiyacınız olan tüm tasarımların sıcak halini Home Dynamıc kreasyonu içerisinde keyifli kullanımınıza sunmaktadır. Baskılı, kapüşonlu ceketlerle ceket algısını değiştiren tasarımları yine Home Dynamıc kreasyonu içerisinde yerini alırken, olmazsa olmazınız olan trençkotlar sıcak renklerle yağmurun griliğini, düşen enerjiyi yükseltmektedir. Pantolonlar haki rengin asilliğini taşırken bluzlar en enerjik formlarını bulmaktadırlar.

 • NOCTURNE GOLDEN HOURS

  Nocturne, kreasyonları hazırlarken ilham aldığı doğayı ve duyguları yansıttığı tasarımları yine doğa ve duygularla isimlendirmektedir. Golden Hours bu kreasyonlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Nocturne Golden Hours kreasyonunun neyi ifade ettiği ise son zamanlarda merak edilen konulardan biridir. Golden Hours; Kelime olarak altın saatler anlamına gelmektedir. İçeriği ve tanımladığı olgu ise güneş doğarken veya batarken yansıttığı ilk ışıktır. Fotoğrafçılar için çok değerli olan ilk ışıkları yakalamak büyük çaba içermektedir. İlk ışıkların en parlak olduğu an hızla yayıldığı andır. Doğru ışığı yakalamak hız ve profosyonellik gerektirmektedir. Nocturne bu değerli anı tasarımlarına tüm parlaklığıyla ve profosyonelliğiyle yansıtmaktadır. Golden Hours Nocturne tasarımlarında kumsal esintisinin, güneşin sıcak yüzünün özlem duyulan yaz günlerinin bedene yansıması, kavruk kahvelerin ve doğanın içerisinde yer alan bej renginin kullanıldığı, güçlü parçalarla stilin netlik kazandığı kreasyonlar anlamı taşımaktadır. Bu kreasyonların içeriğinde ise son dönemin trendi olan crop toplar, gömlek elbiseler, geniş paça pilili pantolonlar, japon geleneksel kıyafeti olan modernleştirilmiş kimonolar, ekose elbiseler, klasik şort algısını yıkan özel tasarım şortlarla ve modern detaylarla tamamlanmış bir çok tasarım yer almaktadır.

Hepsini Görüntüle

Sayfalar (7)

 • CAFE | Can Çapar | Turkey

  MENÜ Menümüzdeki ürünler; kereviz, gluten içeren tahıllar, yumurtalar, süt, hardal, kabuklu yemişler, yer fıstığı, susam ve soya içermektedir. Herhangi bir gıda ürününe karşı alerjiniz var ise lütfen belirtiniz.

 • İnsan Kaynakları | Marmaris | Can Çapar

  Başvurduğunuz departman Terzi Kalıp Stilist Modelist Satış Danışmanı arrow&v Gönder Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz! BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ? DETAYLI BİLGİ İÇİN

 • Haberler | Marmaris | Can Çapar

  HABERLER Tüm Yazılar Can Çapar'dan Haberler Ara TOP ROASTERS İLE KAHVENİN HİKAYESİ CAN ÇAPAR CONCEPT & CAFE 'DE YENİDEN YAZILIYOR Sizde bu keşfin bir parçası olup, kahve ve tatlıya verilen değere şahitlik etmek isterseniz Can Çapar Concept & Cafe' de Top Roasters ile ta BAHAR YAĞMURLARININ KEYFİNİ NOCTURNE TRENÇKOT İLE ÇIKARIN Nocturne Baskı Detaylı Kapüşonlu Trençkot Can Çapar'da TRENDLERİN YILDIZI NOCTURNE BALON KOL MİNİ ELBİSE Stili Olanların Olmazsa Olmazı Balon Kol Mini Elbise Nocturne Tasarımı İle Bilinenlerin Ötesinde. Nocturne Can Çapar'da NOCTURNE' DEN İSPANYOL PAÇA TARİHİNE MODERN DOKUNUŞ Moda Tarihine İmza Atmış İspanyol Paça Pantolona Modern Dokunuş VATKAYA NOCTURNE REFORMU Nocturne ' den vatka detayına reform NOCTURNE TÜL ATLETLİ CROP GÖMLEK ŞIKLIĞI Nocturne Tül Atletli Crop Gömlek Can Çapar'da PİLİLİ GENİŞ PAÇA PANTOLONA NOCTURNE DOKUNUŞU Nocturne Pilili Geniş Paça Pantolonları ile Rahatlığın Şıklığına Sahip Olun Nocturne Can Çapar'da Nocturne Can Çapar'da. Sezon trendleri modern tasarımlarla birleşiyor ve şehirli, modern, stil sahibi kadınların isteklerine cevap veriyor. JAKAR DESENLİ KAFTANLAR ÇOK ZARİF Jakar Desenli Kaftanlar Doğal Bir Gösteriş Sağlıyor ORGANZE CEKETLER ÇOK HAVALI Organze Kumaşın En Havalı Tasarımı Olan Ceketler Bu Yazın Trendleri Arasında SWEATSHİRT RAHATLIĞI Sweatshirtlerle Kombinlerinizi Rahatlıkla Tamamlayabilirsiniz. BU PANTOLONLAR SİHİRLİ Doğru pantolonu Bulma Mücadelesi Sihirli Pantolonlarla Son Buluyor. 2021 YAZINDA TULUMLAR KONUŞULACAK Bu yaz tulumlar çok iddialı. ÇİÇEKLERİN AHENGİ Çiçeklerin Ahengi GÖMLEK ELBİSE ŞIKLIĞI Gömlek Elbise Trendine Özel Dokunuşlar 2021 YILININ TREND RENKLERİ 2021 Yılının Trend Renkleri MODADA FİLE ESİNTİSİ 2021 Trendleri arasında yer alan file detayı özel tasarımlarda bambaşka bir detay olarak karşımıza çıkıyor. BALON KOL ZERAFETİ Balon kol hiç bu kadar zarif olmamıştı. 2021 YAZINDA ELBİSELER ÇOK İDDİALI 2021 Elbise Trendleri GİYİMDE DOĞALLIK Pandemi sürecinin getirisi giyimde doğallık Ürünler

Hepsini Görüntüle